POLECAMY
STARTUJEMY
(Opublikowano: 2010-08-17)

Bardzo mi miło, powitać Was na nowej stronie poświęconej hodowli ptaków egzotycznych.

Strona ma służyć pomocą tym, którzy zaczynają swoją przygodę z ptakami oraz tym którzy na co dzień interesują się tematyką hodowli kanarków jak też innych ptaków egzotycznych zwłaszcza łuszczaków na opisie których będę się skupiał.

Na stronie postaram się zamieszczać felietony z moich (jak również znajomych) wypraw na zagraniczne giełdy i wystawy ptaków oraz pisać o tym co dzieje się u nas na rodzimym ptasim folwarku. Strona będzie zawierała również informację o mojej hodowli oraz o ptakach przeznaczonych na sprzedaż.

Postaram się zamieszczać zdjęcia ptaków przeznaczonych do sprzedaży aby osoby zainteresowane miały pełny obraz tego co oferuję. W miarę możliwości i czasu na stronie będą zamieszczane artykuły mojego autorstwa jak również wyszukane w zagranicznych portalach o tematyce hodowli ptaków.

Zachęcam do częstego odwiedzania strony, informowania mnie o błędach/nieprawidłowościach w jej działaniu, artykułach czy też felietonach oraz otwieram się na sugestie związane z czymkolwiek co może skutkować wzrostem jej funkcjonalności.